- "Nykštukas" - http://marijampolesnykstukas.lt -

Svečiuose „Baltoji skruzdėlytė“

             Ilgas pasiruošimo laikotarpis ir, pagaliau, balandžio 24 dieną, „Varpelių“ grupės vaikučiai pakvietė savo tėvelius ir darželio ugdytinius, pasižiūrėti spektakliuką „Baltoji skruzdėlytė“.

              Spektakliuko turinys gana suprantamas, nesudėtingas.

              Miško aikštelėje juoda ir balta skruzdėlytė šoka apie skruzdėlyną, kol juodos skruzdėlytės nutaria išvaryti baltą skruzdėlytę iš skruzdėlyno, nes ji kitokia – ji balta. Baltos skruzdėlytės prašymas, nepalikti jos vienos, nesujaudino sesytės. Balta skruzdėlytė liko vienui viena. Iš miško atbėgo vabaliukas, kuris pastebėjo nusiminusią, verkiančią skruzdėlytę, užkalbino ją.

              Skruzdėlytė papasakojo savo bėdą ir vabaliukas nutarė jai padėti, pasiūlė atnešti iš Degutvabalio juodų dažų. Kol vabaliukas keliavo, skruzdėlytei pavyko apgauti vorus, kurie norėjo suėsti  vabaliuką ir neėdė jos tik todėl, kad ji balta – „Gal nuodinga?“

               Vabaliukas neatnešė dažų, bet padovanojo veidrodėlį, į kurį pažiūrėjusi skruzdėlytė pralinksmėjo, nes ji  pamatė save gražią ir nepakartojamą. Skruzdėlytės – sesytės atsiprašė ir visi miško gyventojai nutarė, kad visi turi būti tokie, kokie gimė. Turime (būti) priimti vienas kitą tokį, koks jis yra“.

              Šiame spektaklyje linksmai šoko drugeliai,  boružėlė, vorai.

               Spektakliukas paliko didžiulį įspūdį ne tik mažiesiems žiūrovams, bet ir tėveliams, kurie nepagailėjo aplodismentų.

               Atsidėkodami,  žiūrovai vaišino artistus saldainėmis.  

 

                                                                                            Auklėtoja Rūta Strolienė