Saugaus eismo dienaSpausdinti šį įrašą

Balandžio 19 dieną į Marijampolės vaikų lopšelį – darželį „Nykštukas“ atvyko kelių policijos skyriaus specialistė Raimonda Vizgirdienė ir vyresnysis specialistas Romualdas Bagdonas, o drauge su jais policijos bičiulis šuo Amsis.
Ikimokyklinės įstaigos tikslas – išmokyti mažuosius eismo dalyvius saugaus elgesio gatvėje ir keliuose, pažinti kelio ženklus, ugdyti savisaugos jausmą, skatinti, kad vaikai būtų drausmingi, atsargūs, atidūs.
Pareigūnė Raimonda Vizgirdienė papasakojo, kaip saugiai elgtis kelyje, o vaikai savo žinias išbandė praktikoje, eidami per gatvę, stebėdami kaip tai daro Amsis bei jo draugas kiškis (pedagogės Vilma Vaikšnorienė, Edita Kuralavičienė).
Vyresnysis specialistas Romualdas Bagdonas vaikams leido pasėdėti policijos automobilyje, padėjo pasimatuoti policijos pareigūno liemenę.
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Gitana Kazakevičienė pakvietė visus pažaisti žaidimą „Šviesaforas“, kurio metu vaikai pajuto bendradarbiavimo džiaugsmą su bendraamžiais, įsiminė šviesoforo spalvas ir jų reikšmes.
Daugiausiai džiaugsmo bei gerų emocijų vaikams suteikė jų numylėtinis Amsis.
Atsisveikindami vaikai pažadėjo drausmingai elgtis kelyje, gatvėje, namie. Kiekvienas mūsų privalo saugoti vienas kitą .

2018. Marijampolės vaikų lopšelis-darželis "Nykštukas". SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
RSS, RSS FEED,