Akcija „Būk saugus prie vandens“Spausdinti šį įrašą

Vasarėjant vis daugiau laiko leisime prie vandens telkinių. Vaikų saugumas – visų suaugusiųjų rūpestis ir pareiga. Kuo vaikai daugiau žinos apie tai, kaip saugiai elgtis kelyje, vandenyje ar prie vandens, kur kreiptis nelaimės atveju ar norint išsikviesti pagalbą, tuo, geriau.
Gegužės 9 d. Marijampolės lopšelio – darželio „Nykštukas“ ūkvedė Indrė Slidžiauskienė, atsakinga už civilinę saugą įstaigoje, pakvietė visą bendruomenę į Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos civilinės saugos skyriaus vyriausiosios specialistės Ingridos Valaitytės organizuojamą akciją „Būk saugus prie vandens“.
Renginys vyko prie Šešupės upės, K. Donelaičio gatvėje.
Akcijos metu vaikai buvo supažindinami su saugaus elgesio taisyklėmis prie vandens ir vandenyje. Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos narai vaikus mokė, kaip teisingai elgtis, kai skęsta žmogus. Vaikai žiūrėjo filmą, atsakinėjo į klausimus, o už teisingus atsakymus buvo apdovanojami.
Gelbėtojų komanda atvyko su gaisrine autocisterna. Mūsų auklėtiniai turėjo galimybę iš arčiau apžiūrėti gaisrinę įrangą ir techniką.
Vyriausieji specialistai atsakė į vaikų klausimus.
Nuoširdžiai dėkojame už tokią nuostabią dovaną mūsų auklėtiniams. Tegul jų kilniems darbams bei idėjoms nepristinga jėgų ir pasiryžimo.

Danutė Biskienė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 

2019. Marijampolės vaikų lopšelis-darželis "Nykštukas". SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
RSS, RSS FEED,