SVEIKUOLIŲ PYRAGAS
Spausdinti šį įrašą

Kad Marijampolės vaikų lopšelio – darželio „Nykštukas“ vaikai augtų sveiki kiekvieną dieną valgo vaisius ir daržoves. „Grybukų“ grupės ugdytiniai su mokytojomis Gitana Kazakevičiene ir Virginija Pažėriene kalbėjosi apie sveiką maistą, jo naudą, pasakojo koks mėgstamiausias vaisius, daržovė ir ką galima iš jų pasigaminti. Diskutavo ir dalijosi žiniomis. Kepė sveikuolių pyragą iš grūdinių produktų, įvairių sėklų, vaisių ir daržovių. O kol pyragas kepė vaikai žaidė žaidimus.

 

„Bitučių“ grupės „Kaziuko“ turgus
Spausdinti šį įrašą

Kovo 7 d. Marijampolės vaikų lopšelio-darželio ,,Nykštukas” „Bitučių“ grupės vaikučiai ir mokytojos Virginija Pajaujienė ir Ina Valatkienė tėvelius pakvietė į „Kaziuko turgų“. Šventė prasidėjo dainomis, kurios visus linksmino, vaikai deklamavo eilėraščius, šoko.

O smagiausia ir daugiausiai linksmų emocijų sukėlusi šventės dalis buvo  turgus. Mažieji pardavinėjo savo darbelius, o tėveliai su malonumu juos įsigijo.

Niekas iš mugės neišėjo tuščiomis rankomis, ypač daug visi išsinešė geros nuotaikos.

 

UŽGAVĖNĖS 2019
Spausdinti šį įrašą

Lopšelio-darželio „Nykštukas“ bendruomenė kovo 5 d. labai nuotaikingai atšventė Užgavėnes :). Šventė švenčiama likus 7 savaitėms (46 dienoms) iki Velykų. Per Užgavėnes leidžiama paskutinį kartą gausiai ir riebiai pavalgyti, o jau kitą dieną prasideda Gavėnia, trunkanti iki Velykų (Kristaus prisikėlimo).
Visi drauge dainavo, šoko, stebėjo Lašinio ir Kanapinio kovą, išvijo Morę ir garsiai šaukdami vijo žiemą, daug valgė.
Šventės tikslas – suburti lopšelio-darželio bendruomenę Užgavėnių šventimui, puoselėjant lietuvių liaudies tradicijas.

 

Kalendorius

2019 m. balandžio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Kov   Geg »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Paieška

Paskutinės naujienos

2019. Marijampolės vaikų lopšelis-darželis "Nykštukas". SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
RSS, RSS FEED,